Cyrkularz nr 3 Drukuj

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

miło mi przesłać Państwu program konferencji MEMINISTI? Pamięć i niepamięć w świecie starożytnym - świat starożytny w pamięci i niepamięci. W stosunku do wersji wcześniej Państwu udostępnionej zaszły nieznaczne zmiany w przebiegu poszczególnych sesji i zgłoszonych tytułach wystąpień. 

Jak już informowałam we wcześniejszym mailu, szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych znajdują się na stronie internetowej Zakładu Historii Społeczeństw Antycznych IH UAM: http://www.zhsa.amu.edu.pl/ w zakładce: Konferencja PTH 2017. W sprawie faktur za opłatę konferencyjną proszę zwracać się indywidualnie do dr Anny Tatarkiewicz ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Osoby, które chciałyby odebrać fakturę podczas konferencji, proszone są o dosyłanie danych do faktur do piątku 15 września br. Z kolei faktury za noclegi będą na Państwa życzenie wystawiały Domy Studenckie, w których Państwo będą nocowali. Płatność za noclegi również proszę regulować indywidualnie w Domach Studenckich. 

Z uwagi na to, że siedziba naszego Wydziału od niedawna znajduje się w nowej lokalizacji (ul. Umultowska 89d), dla ułatwienia dojazdu na Morasko będą do Państwa dyspozycji w pierwszym dniu konferencji, tj. w dn. 20 września (środa), nasi doktoranci. Będą oni oczekiwać na Państwa w holu D.S. "Jowita" (mgr Stanisław Chmielewski) oraz holu D.S. "Jagienka" (mgr Daniel Zioła) o godz.7.40. Jednocześnie pragnę przypomnieć, że w D.S. "Jowita" śniadanie jest serwowane od godz. 7.00.

Informacje dodatkowe dla Gości  D.S. "Jowita":

  •  recepcja czynna 24h
  •  doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 12:00, a kończy o 10:00
  •  płatność gotówką lub kartą płatniczą w dniu zameldowania
  •  wystawiamy faktury
  •  przechowalnia bagażu
  •  do wypożyczenia żelazko, suszarka do włosów
  •  płatna pralnia po uprzedniej rezerwacji w recepcji
  •  płatny parking strzeżony prowadzony przez zewnętrzną firmę
  •  bankomat BZ WBK przy wejściu
  •  przewodowy dostęp do internetu w każdym pokoju, sieć bezprzewodowa dostępna tylko poprzez Eduroam

Jak wcześniej informowaliśmy, w D.S. "Jagienka" nie ma możliwości spożycia śniadania (można będzie zamówić śniadanie w barku "Gral" w holu gmachu Collegium Historicum - koszt do 10,00 PLN). Na wyposażeniu pokoi będzie czajnik. W pokojach jest całodobowy dostęp do internetu. Recepcja jest czynna całodobowo, nie ma konkretnych godzin zameldowania/ wymeldowania.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , tel. 605 88 90 11.

 

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Balbuza

-- 

prof. UAM dr hab. Katarzyna Balbuza

Sekretariat Ogólnopolskiej Konferencji Starożytniczej PTH
MEMINISTI? Pamięć i niepamięć w świecie starożytnym - świat starożytny w pamięci i niepamięci
Poznań 20-22 września 2017 

 

INSTYTUT HISTORII UAM
ul. Umultowska 89d / 61-614 Poznań
tel. +61 829 15 13 / 605 88 90 11