Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 

Wydziałowe Centrum Wolontariatu 

VOLONTARIO

WSE UAM

 

 

Od 2005 roku naszym zadaniem jest zrzeszanie młodych ludzi chcących być wolontariuszami.
I w tym roku akademickim zapraszamy Wszystkich do VOLONTARIO! 

Celem naszego wolontariatu jest udzielanie wszelkiej pomocy ludziom potrzebującym jej i propagowanie postawy bezinteresownej troski o drugiego człowieka. Staramy się rozwijać wrażliwość studentów na życie społeczne, ask łączyć ludzi chętnych do pomocy na rzecz innych z odpowiednimi organizacjami i instytucjami oraz wyzwalać chęci do działania w celu poprawy istniejącego stanu rzeczy. Umożliwiamy także studentom zdobycie doświadczenia przydatnego w późniejszej pracy poprzez dawanie szansy indywidualnego rozwoju, visit nabywania określonych umiejętności, realizacji własnych zainteresowań oraz ukazywanie specyfiki pracy w przeróżnych instytucjach.

Naszym hasłem jest:
NIC NIE MUSZĘ, ALE CHCĘ!
Więc jeśli i Ty chcesz pomagać, sprawdzić się i zdobyć doświadczenie już 1. października skontaktuj się z nami. 
Nie czekaj, nie pożałujesz! 

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

Aktualności

  • Nowy rok akademicki!

     Drodzy Wolontariusze! Rozpoczęliśmy nowy rok akademicki. Z pewnością będzie to ekscytujący rok pełen wyzwań. Już teraz zapraszamy do współpracy oraz na ciepłą herbatę do pokoju Volontario! Odwiedźcie nas także koniecznie na Facebooku!  Do zobaczenia!