Polski Zwiazek Motorowy


Oficjalne wyniki
Wyscigowych Samochodowych Mistrzostw Polski
w roku 2004



Oficjalne wyniki sezonu 2004
wyscigów dlugodystansowych



Klasa DSMP


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
11 STAŃCO/JANUS A.Kielecki Porsche 154
I wicemistrz
Polski
31 MANCIN/BIERNACKI A.Kielecki Alfa Romeo 152
II wicemistrz
Polski
29 RULSKI/POLAK A.Rzemieślnik Alfa Romeo 118
4 3 WYWIAŁ/MARCINKIEWICZ/MYSZ A.Częstochowski Audi A4 102
5 4 GŁADYSZ A./GŁADYSZ M. A.Kielecki
Gładysz Racing Team
VW Beatle 102
6 20 SZWAGIERCZAK/GOLEC A.Wielkopolski Alfa Romeo 93
7 25 ZADOLNY/WYDRA A.Radomski Alfa Romeo 90
8 30 TOMASZEWSKI/CZUB A.Polski Alfa Romeo 86
9 547 CZAPKA/HILDEBRAN/NURMINEN A.Wielkopolski
Kartex Karolina Autosport
Honda Civic 82
10 14 KULCZYŃSKI/BARON/KRYSIAK AMK Częstochowa
Skoda VW Marszałek
VW Polo 81
11 2 WINKIEL/LITWINOWICZ A.Wielkopolski Honda Integra 76
12 36 BALCER/NORKIEWICZ/GĄSECKI A.Wielkopolski Alfa Romeo 65
13 21 BRYMORA Z./GOSŁAWSKI/BRYM A.Częstochowski Alfa Romeo 61
14 22 MAJEWSKI/BINISZ/BIAŁOWĄS/ A.Rzemieślnik Cinquecento 55
15 17 GHIZZI/NAMYSLOWSKI/BUSCEM A.Polski Lancia 47
16 51 JASTRZĘBSKI/ZIELIŃSKI A.Wielkopolski Seicento 45
17 56 BANY/MŁOTEK A.Rzemieślnik Cinquecento 44
18 66 DZIURKA/DOBRZAŃSKI A.Polski Porsche 40
19 28 BALCER/NORKIEWICZ/GĄSECKI A.Wielkopolski VW Polo 40
20 16 STARNAWSKI/HALLER A.Olsztyński Seicento 38
21 27 SZWARCZYŃSKA/MENCEL A.Wielkopolski Cinquecento 36
22 53 PRZYBYSZEWSKI/SIKORA A.Rzemieślnik Seicento 35
23 32 BRYMORA M./KIJAS jr AMK Częstochowa Honda Civic 32
24 5 GĄSECKI/HENSCHKE A.Wielkopolski VW Betle 30
25 39 KUSZMAN/LUKAS/NOWICKI A.Kielecki Seicento 28
26 69 KUNICKI/SŁOTA A.Rzemieślnik Suzuki 18
27 58 BORYS/KASPROLEWICZ/MACIAK A.Rzemieślnik Cinquecento 14
28 15 RUTA/WYSOCKI A.Radomski VW Golf 12
29 23 BUZIUK/KOTARBA/ROZANSKI UKSM Krak-Kart Seicento 10
30 83 MARCINKIEWICZ/MICHALAK A.Polski Seicento 9
31 132 KIJAS/BRYMORA Dominik AMK Częstochowa Honda 9
32 49 DĄBROWSKI/RUSZKOWSKI A.Rzemieślnik
F.J TEAM
Seicento 6
33 60 GREGORCZYK/CIEŚLIK A.Rzemieślnik Seicento 6
34 148 KAMIŃSKI/MICHAŁOWSKI A.Lubelski Honda 5
  10 BEDNAREK/ZALEWSKI A.Kielecki BMW NSK
  24 SOJA Piotr/SOJA Paweł Tabos-Kart Nysa Alfa Romeo NSK
  52 KNAŚ/BARTELAK A.Częstochowski
Kusiak Motorsport
Seicento NSK
  74 KAŻMIERCZAK/MYSZKIER W. A.Wielkopolski Skoda Felicia NSK
  33 KIJAS/BRYMORA Zdz. AMK Częstochowa Honda NSK
  37 GARSTECKI/SZURGOT A.Wielkopolski Cinquecento NSK
  71 BRUŚ/MACIASZEK A.Rzemieślnik Cinquecento NSK
  72 OZIMSKI/LISICKI/KOZAK A.Rzemieślnik Cinquecento NSK


Klasa do 3500 ccm


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
4 GŁADYSZ A./GŁADYSZ M. A.Kielecki
Gładysz Racing Team
VW Beatle 14
I wicemistrz
Polski
3 WYWIAŁ/MARCINKIEWICZ/MYSZ A.Częstochowski Audi A4 10
3 17 GHIZZI/NAMYSLOWSKI/BUSCEMA A.Polski Lancia 5
4 5 GĄSECKI/HENSCHKE A.Wielkopolski VW Betle 3
5 20 SZWAGIERCZAK/GOLEC A.Wielkopolski VW Beatle 3
  10 BEDNAREK/ZALEWSKI A.Kielecki BMW NSK


Klasa do 2000 ccm


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
31 MANCIN/BIERNACKI A.Kielecki Alfa Romeo 46
I wicemistrz
Polski
29 RULSKI/POLAK A.Rzemieślnik Alfa Romeo 30
II wicemistrz
Polski
547 CZAPKA/HILDEBRAN/NURMINEN A.Wielkopolski
Kartex Karolina Autosport
Honda Civic 24
4 2 WINKIEL/LITWINOWICZ A.Wielkopolski Honda Integra 19
5 30 TOMASZEWSKI/CZUB A.Polski Alfa Romeo 19
6 25 ZADOLNY/WYDRA A.Radomski Alfa Romeo 18
7 20 SZWAGIERCZAK/GOLEC A.Wielkopolski Alfa Romeo 14
8 36 BALCER/NORKIEWICZ/GĄSECKI A.Wielkopolski Alfa Romeo 14
9 21 BRYMORA Z./GOSŁAWSKI/BRYM A.Częstochowski Alfa Romeo 8
10 15 RUTA/WYSOCKI A.Radomski VW Golf 0
  24 SOJA Piotr/SOJA Paweł Tabos-Kart Nysa Alfa Romeo NSK


Klasa do 1600 ccm


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
32 BRYMORA M./KIJAS jr AMK Częstochowa Honda Civic 5
2 132 KIJAS/BRYMORA Dominik AMK Częstochowa Honda 4
3 148 KAMIŃSKI/MICHAŁOWSKI A.Lubelski Honda 3
  33 KIJAS/BRYMORA Zdz. AMK Częstochowa Honda NSK


Klasa do 1400 ccm


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
14 KULCZYŃSKI/BARON/KRYSIAK AMK Częstochowa
Skoda VW Marszałek
VW Polo 12
I wicemistrz
Polski
28 BALCER/NORKIEWICZ/GĄSECKI A.Wielkopolski VW Polo 7
3 74 KAŻMIERCZAK/MYSZKIER W. A.Wielkopolski Skoda Felicia 2
4 69 KUNICKI/SŁOTA A.Rzemieślnik Suzuki 2


Klasa do 1150 ccm


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
22 MAJEWSKI/BINISZ/BIAŁOWĄS/SKINDER A.Rzemieślnik Cinquecento 36
I wicemistrz
Polski
51 JASTRZĘBSKI/ZIELIŃSKI A.Wielkopolski Seicento 26
II wicemistrz
Polski
56 BANY/MŁOTEK A.Rzemieślnik Cinquecento 24
4 27 SZWARCZYŃSKA/MENCEL A.Wielkopolski Cinquecento 24
5 16 STARNAWSKI/HALLER A.Olsztyński Seicento 20
6 53 PRZYBYSZEWSKI/SIKORA A.Rzemieślnik Seicento 17
7 39 KUSZMAN/LUKAS/NOWICKI A.Kielecki Seicento 10
8 23 BUZIUK/KOTARBA/ROZANSKI UKSM Krak-Kart Seicento 6
9 58 BORYS/KASPROLEWICZ/MACIAK A.Rzemieślnik Cinquecento 6
10 83 MARCINKIEWICZ/MICHALAK A.Polski Seicento 5
11 49 DĄBROWSKI/RUSZKOWSKI A.Rzemieślnik
F.J TEAM
Seicento 2
12 60 GREGORCZYK/CIEŚLIK A.Rzemieślnik Seicento 2
13 72 OZIMSKI/LISICKI/KOZAK A.Rzemieślnik Cinquecento 0
14 71 BRUŚ/MACIASZEK A.Rzemieślnik Cinquecento 0
  52 KNAŚ/BARTELAK A.Częstochowski
Kusiak Motorsport
Seicento NSK
  37 GARSTECKI/SZURGOT A.Wielkopolski Cinquecento NSK


Zbiorcze wyniki sezonu 2004
klas GPP

Komunikat Nr. 1/2005 GKSS z dnia 12.1.2005 roku.

Glówna Komisja Sportu Samochodowego po ponownym rozpatrzeniu sprawy tytulów Mistrzów Polski w wyscigach samochodowych w klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski postanowila na wniosek Trybunalu PZM kierujac sie zasada dobra zawodników przyznac Tytuly:

oraz nie przyznawac tytulu: I wicemistrz Polski.

Przewodniczacy GKSS
Piotr Tonderski



Klasa Grand Prix Polski


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 1 STAŃCO Maciej A.Kielecki
FUCHS STAR-MOTO RT
394 40/40 34/40 - 40/40 40/40 (NSK)/- 40/40
2 3 WYWIAŁ Tomasz AMK Częstochowa
NORMA 2000 RT
364 (34)/(28) 40/34 40/40 34/34 34/34 40/- 34/(NSK)
3 11 JANUS Rafał A.Kielecki
FUCHS STAR-MOTO RT
290 30/34 24/24 - 28/28 28/30 (NSK)/- 30/34
4 31 MANCIN Andrzej A.Kielecki
FUCHS STAR-MOTO RT
282 28/30 (26)/26 (20)/(22) 26/26 26/28 34/- 28/30
5 34 HILDEBRAŃSKI Paweł A.Wielkopolski 234 (NSK)/(NSK) 28/30 30/30 30/30 30/26 (NSK)/- WKB/NSK
6 10 BEDNAREK Piotr A.Kielecki 110 (-)/(-) 30/28 26/26 - - - -
7 2 STEC Mariusz A.Polski 68 - - 34/34 - - - -
8 21 HEBZDA Jarosław A.Polski 56 - - 28/28 - - - -
9 56 MYSZKIER Wojciech A.Wielkopolski 54 - - - - - - 26/28
10 14 KAŻMIERCZAK Piotr A.Polski 50 - - - - - - 24/26
11 40 WIRKIJOWSKI Dariusz A.Morski 48 - - 24/24 - - - -
12 6 KOZŁOWSKI Marek A.Lubelski 42 - - 22/20 - - - -
13 14 PIĘKOŚ Szymon A.Małopolski 36 - - 18/18 - - - -
14 9 FOŁTA Sebastian A.Małopolski 32 - - 16/16 - - - -
  9 BŁASZCZYŃSKI Mieczysław A.Łódzki
MB Racing Sport
NSK - - - - WKB/NSK - -
  20 SZWAGIERCZAK Zbigniew A.Wielkopolski NSK - - - - NSK/NSK - -
  66 DZIURKA Andrzej A.Polski NSK - - - - - - NSK/NSK


Klasa H-3500


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 3 WYWIAŁ Tomasz AMK Częstochowa
NORMA 2000 RT
22 (1)/(1) 2/2 5/5 1/1 2/2 1/- 1/(NSK)
2 2 STEC Mariusz A.Polski 8 - - 4/4 - - - -
3 21 HEBZDA Jarosław A.Polski 6 - - 3/3 - - - -
4 10 BEDNAREK Piotr A.Kielecki 6 (-)/(-) 1/1 2/2 - - - -
5 40 WIRKIJOWSKI Dariusz A.Morski 2 - - 1/1 - - - -
  9 BŁASZCZYŃSKI Mieczysław A.Łódzki NSK - - - -/- WKB/NSK - -


Klasa H-2000


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 34 HILDEBRAŃSKI Paweł A.Wielkopolski 21 (NSK)/(NSK) 2/2 4/4 2/2 3/2 (NSK)/- WKB/NSK
2 31 MANCIN Andrzej A.Kielecki
FUCHS STAR-MOTO RT
20 2/2 (1)/1 3/3 1/1 2/3 2/- -
3 56 MYSZKIER Wojciech A.Wielkopolski 6 - - - - - - 3/3
4 14 KAŻMIERCZAK Piotr A.Polski 4 - - - - - - 2/2
5 14 PIĘKOŚ Szymon A.Małopolski 4 - - 2/2 - - - -
6 9 FOŁTA Sebastian A.Małopolski 2 - - 1/1 - - - -
  20 SZWAGIERCZAK Zbigniew A.Wielkopolski NSK - - - - NSK/NSK - -


Oficjalne wyniki sezonu 2004
klasy Generalnej Narodowej



Klasa Generalna Narodowa


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
547 CZAPKA Karolina A.Wielkopolski
KATREX Karolina Autosport
Honda 440
I wicemistrz
Polski
2 LITWINOWICZ Piotr A.Wielkopolski
NORMA 2000 RT
Honda 364
II wicemistrz
Polski
30 TOMASZEWSKI Maciej A.Polski Alfa 342
4 33 KIJAS Krzysztof AMK Częstochowa
KATREX Karolina Autosport
Honda 290
5 32 KIJAS Krzysztof jr AMK Częstochowa Honda 205
6 57 ZIELIŃSKI Łukasz A.Wielkopolski
NORMA 2000 RT
Peugot 106 124
7 36 BALCER Jacek A.Wielkopolski Alfa 156 74
8 32 BRYMORA Marcin A.Częstochowski   68
9 35 STROZIK Tomasz A.Rzemieślnik Alfa Romeo 58
10 14 KULCZYŃSKI Mariusz A.Częstochowski
SKODA VW MARSZAŁEK
  56
11 33 BRYMORA Zdzisław AMK Częstochowa Honda 52
12 48 KAMIŃSKI Pawel A.Rzemieślnik Honda Civic 50
13 41 SOKOŁOWSKI Marcin A.Ziemi Kłodzkiej Opel Astra 44
14 42 SOCHA Andrzej A.Ziemi Kłodzkiej Opel Astra 40
15 132 BRYMORA Dominik AMK Częstochowa Honda 35
16 43 SOJA Piotr KKMS TABOSS Kart Alfa Romeo 26
17 148 MICHAŁOWSKI Aleksander A.Lubelski Honda Civic 26
18 20 WINKIEL Sławomir A.Wielkopolski Alfa Romeo 20
19 121 GOSŁAWSKI Krzysztof A.Częstochowski Alfa Romeo 16


Klasa A-2000


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
547 CZAPKA Karolina A.Wielkopolski
KATREX Karolina Autosport
Honda 33
I wicemistrz
Polski
2 LITWINOWICZ Piotr A.Wielkopolski
NORMA 2000 RT
Honda 25
3 133 KIJAS Krzysztof AMK Częstochowa Honda 7
4 43 SOJA Piotr KKMS TABOSS Kart Alfa Romeo 4
5 20 WINKIEL Sławomir A.Wielkopolski Alfa Romeo 3
6 36 BALCER Jacek A.Wielkopolski Alfa 156 2
7 30 TOMASZEWSKI Maciej A.Polski Alfa Romeo 156 2
8 32 KIJAS Krzysztof jr AMK Częstochowa   1
9 121 GOSŁAWSKI Krzysztof A.Częstochowski Alfa Romeo 1


Klasa A-1600


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
33 KIJAS Krzysztof AMK Częstochowa
KATREX Karolina Autosport
Honda 12
2 57 ZIELIŃSKI Łukasz A.Wielkopolski
NORMA 2000 RT
Peugot 106 9
3 14 KULCZYŃSKI Mariusz A.Częstochowski
SKODA VW MARSZAŁEK
  4
4 33 BRYMORA Zdzisław AMK Częstochowa Honda 4
5 21 BRYMORA Marcin AMK Częstochowa Honda 1
6 109 KIJAS Krzysztof jr AMK Częstochowa Honda 1


Klasa N-2000


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
30 TOMASZEWSKI Maciej A.Polski Alfa 14
2 547 CZAPKA Karolina A.Wielkopolski
KATREX Karolina Autosport
  6
3 41 SOKOŁOWSKI Marcin A.Ziemi Kłodzkiej Opel Astra 4
4 35 STROZIK Tomasz A.Rzemieślnik Alfa Romeo 4
5 42 SOCHA Andrzej A.Ziemi Kłodzkiej Opel Astra 2
6 36 BALCER Jacek A.Wielkopolski Alfa 156 1


Klasa N-1600


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
32 KIJAS Krzysztof jr AMK Częstochowa Honda 11
2 48 KAMIŃSKI Pawel A.Rzemieślnik Honda Civic 5
3 148 MICHAŁOWSKI Aleksander A.Lubelski Honda Civic 3
4 132 BRYMORA Dominik AMK Częstochowa Honda 3
5 32 BRYMORA Marcin A.Częstochowski   2
6 108 KIJAS Krzysztof AMK Częstochowa
KATREX Karolina Autosport
Honda 1


Oficjalne wyniki sezonu 2004
klas N-1150 i A-1150



Klasa N-1150


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
22 MAJEWSKI Miłosz A.Rzemieślnik
NORMA 2000 RT
Seicento 34
I wicemistrz
Polski
23 BUZIUK Jakub UKSM Krak Kart Seicento 30
II wicemistrz
Polski
37 GARSTECKI Maciej A.Wielkopolski Seicento 30
4 44 SZURGOT Jacek A.Wielkopolski Seicento 24
5 24 RÓŻAŃSKI Sebastian UKSM Krak Kart Seicento 16
6 27 SZWARCZYŃSKA Izabella A.Wielkopolski Seicento 15
7 34 GĄSECKI Mirosław A.Wielkopolski Cinquecento 10
8 50 MENCEL Krzysztof A.Wielkopolski Seicento 10
9 25 MICHALAK Mateusz A.Wielkopolski Seicento 9
10 48 TOBIASZ Krzysztof A.Rzemieślnik Seicento 9
11 35 KOTARBA Łukasz UKSM Krak Kart Seicento 7
12 45 NOWICKI Dariusz A.Wielkopolski Cinquecento 6
13 42 BŁASZKOWSKI Łukasz A.Wielkopolski Seicento 5
14 51 JASTRZĘBSKI Jacek A.Wielkopolski
NORMA 2000 RT
Seicento 3
15 30 GŁOWIENKE Roman A.Orski Cinquecento 2
16 56 BANY Piotr A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Cinquecento 2
17 33 MARCINKIEWICZ Jakub A.Polski Seicento 0
18 47 PRZYBYSZEWSKI Marcin A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Seicento 0
19 46 KONIK Patryk A.Wielkopolski Cinquecento 0
20 60 GREGORCZYK Igor A.Rzemieślnik Seicento 0
21 38 LUKAS Robert A.Kielecki
FUCHS STAR-MOTO RT
Seicento 0
22 41 KOŁPAK Karol A.Wielkopolski Cinquecento 0
23 40 SOBOTA Hanna A.Wielkopolski Cinquecento 0
24 69 MAREK Aleksander A.Rzemieślnik   0
25 70 KASPROLEWICZ Marcin A.Rzemieślnik Cinquecento 0
26 39 KUSZMAN Marcin A.Kielecki
FUCHS STAR-MOTO RT
Seicento 0
  43 KRZYŚ Grzegorz A.Wielkopolski Cinquecento NSK


Klasa A-1150


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
11 HILDEBRAŃSKI Paweł A.Wielkopolski
NORMA 2000 RT
Cinquecento 17
I wicemistrz
Polski
12 STARNAWSKI Michał A.Rzemieślnik Cinquecento 11
II wicemistrz
Polski
63 BIAŁOWĄS Wojciech A.Rzemieślnik Cinquecento 8
4 51 JASTRZĘBSKI Jacek A.Wielkopolski
NORMA 2000 RT
Seicento 6
5 20 NOWICKI Dariusz A.Wielkopolski Cinquecento 4
6 15 BOCZEK Jakub A.Orski Cinquecento 3
7 221 SKINDER Tomasz A.Rzemieślnik Cinquecento 3
8 71 BRUŚ Marcin A.Rzemieślnik Cinquecento 2
9 16 HALLER Józef A.Olsztyński Seicento 1
10 29 GRUSZCZYŃSKI Jacek A.Krakowski   1
11 17 PRZYBYSZEWSKI Marcin A.Rzemieślnik FSC 1
12 14 KOŁPAK Karol A.Wielkopolski Cinquecento 1
13 56 BANY Piotr A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Cinquecento 1


Oficjalne wyniki sezonu 2004
Formuły Super Sport



Klasa Formuła Super Sport


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
1 GIL Michał A.Kielecki
NORMA 2000 RT
Reynard 200
I wicemistrz
Polski
4 RUSZKOWSKI Cezary A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Eufra 391 176
3 3 DĄBROWSKI Tomasz A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia 154
4 7 KOCHAŃSKI Hieronim A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Reynard 142
5 6 SAWCZENKO Marek A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia 132
6 5 JANKOWSKI Wojciech A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia 120
7 9 KAŻMIERCZAK Piotr A.Polski Estonia 52
8 14 BEDNARSKI Mirosław A.Krakowski Eufra 391 26
9 8 FLORKOWSKI Robert A.Rzemieślnik Estonia 24
  10 SKWARZYŃSKI Artur A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia NSK


Klasa E-2000


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
3 DĄBROWSKI Tomasz A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia 22
2 5 JANKOWSKI Wojciech A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia 15
3 7 KOCHAŃSKI Hieronim A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Reynard 15
4 6 SAWCZENKO Marek A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia 13
5 9 KAŻMIERCZAK Piotr A.Polski Estonia 5
6 8 FLORKOWSKI Robert A.Rzemieślnik Estonia 2
  10 SKWARZYŃSKI Artur A.Rzemieślnik
F.J. TEAM
Estonia NSK


Oficjalne wyniki sezonu 2004
klas Hobby Replika i samochodów historycznych



Klasa HS


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
103 GEMBICKI Piotr A.Wielkopolski VW Golf 9
2 137 SOJA Piotr KKMS TABOSS Kart Mini Cooper 8
3 9 CZAPKA Marian A.Wielkopolski Alfa GT 5
4 101 KINDERMAN Edward A.Śląski Fiat Spyder 3
5 109 KUSIAK Marek A.Częstochowski Alfa Romeo GTV-6 2
6 113 BOGDANOV Duszan A.Opolski Zastawa 110 2


Klasa HR


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
1 108 PATAN Leszek A.Wielkopolski Tiger 4


Klasyfikacja sponsorska sezonu 2004


  Klub Punkty 1 2 3 4 5 6 7
MISTRZ
POLSKI
NORMA 2000 RT 86 7 19 - 15 15 - 30
2 F.J. TEAM 78 9 11 - 15 24 - 19
3 FUCHS STAR-MOTO RT 46 12 9 - 8 17 - -


Wyniki szczegółowe znajdują się w następujących plikach (spakowanych programem ZIP)


Ostatnia modyfikacja: 07.05.2005 roku 18:40
Wykonanie : Chrono Poznan