Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
Wyniki Sezonu 2003


Klasa Alfa 156

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
3 GOLEC Jakub A.Wielkopolski Alfa 156 280
I wicemistrz
Polski
2 KISIEL Robert A.Polski Alfa 156 273
II wicemistrz
Polski
4 BARTKOWIAK Marcin A.Wielkopolski Alfa 156 254
4 7 WYSOCKI Jakub A.Polski Alfa 156 206
5 5 SZWAGIERCZAK Zbigniew A.Wielkopolski Alfa 156 178
6 10 TOMASZEWSKI Maciej A.Polski Alfa 156 161
7 6 GARSTECKI Maciej A.Wielkopolski Alfa 156 135
8 9 RULSKI Rafał A.Polski Alfa 156 118
9 12 CZAPKA Karolina A.Wielkopolski Alfa 156 118
10 21 BACHLEDA-CURUŚ Adam A.Polski Alfa 156 97
11 22 SZURGOT Jacek A.Wielkopolski Alfa 156 85
12 16 CZUB Jarosław A.Polski Alfa 156 81
13 11 SOJA Piotr TABOS KART Alfa 156 74
14 27 BARAŃSKI Michał A.Polski Alfa 156 70
15 25 MITUTA Tomasz AMK Gliwice Alfa 156 51
16 14 KAŹMIERCZAK Piotr A.Polski Alfa 156 48
17 30 NOWICKI Dariusz A.Wielkopolski Alfa 156 23
18 24 KRĘT Radosław A.Chełmski Alfa 156 3
  18 ŚMIECHOWSKI Wojciech A.Rzemieślnik Alfa 156 NSK
  15 ZADOLNY Kamil A.Polski Alfa 156 NSK

Klasa Formuła Super Sport

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
1 GIL Michał A.Kielecki Reynard 160
2 20 Sadkiewicz Jacek A.Wielkopolski Dallara 128
3 8 DĄBROWSKI Tomasz A.Rzemieślnik Formuła 96
4 15 RUSZKOWSKI Cezary A.Rzemieślnik Formuła 88
5 4 JANKOWSKI Wojciech A.Rzemieślnik Formuła 84
6 5 SAWCZENKO Marek A.Rzemieślnik Formuła 68
7 6 KOCHAŃSKI Hieronim A.Rzemieślnik Reynard 52
8 11 FLORKOWSKI Robert A.Rzemieślnik Formuła 22
  10 KOCHAŃSKI Maurycy A.Rzemieślnik Teynard NSK

Klasa E 2000

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
1 4 JANKOWSKI Wojciech A.Rzemieślnik Formuła 14
2 8 DĄBROWSKI Tomasz A.Rzemieślnik Formuła 12
3 5 SAWCZENKO Marek A.Rzemieślnik Formuła 10
4 6 KOCHAŃSKI Hieronim A.Rzemieślnik Reynard 8
5 11 FLORKOWSKI Robert A.Rzemieślnik Formuła 2
  10 KOCHAŃSKI Maurycy A.Rzemieślnik Teynard NSK

Klasa N 1150

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
36 POLODY Maciej A.Wielkopolski FCC 42
I wicemistrz
Polski
21 MAJEWSKI Miłosz A.Rzemieślnik FCS 36
II wicemistrz
Polski
34 BUZIUK Jakub VKSM KRAK KART
SELENIA MOTOR OIL TEAM
FCC 19
4 33 RÓŻAŃSKI Sebastian VKSM KRAK KART
SELENIA MOTOR OIL TEAM
FCC 10
5 37 SOJA Paweł TABOS KART FCC 10
6 31 KROTOSKI Błażej A.Wielkopolski FCS 8
7 40 SZWARCZYŃSKA Izabella A.Wielkopolski FCS 8
8 25 MICHALAK Mateusz A.Wielkopolski FCS 4
9 35 BANY Piotr A.Rzemieślnik FCS 4
10 27 GŁOWIENKE Roman A.Orski FCC 3
11 32 WALICH Konrad A.Wielkopolski FCS 1
12 38 HALLER Józef A.Olsztyński FCS 0
13 39 MARCINKIEWICZ Jakub A.Polski FCS 0

Klasa Hobby Replika

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
1 5 KINDERMAN Edward A.Śląski Fiat Spyder 8
2 8 PATAN Leszek A.Wielkopolski Tiger 5
3 7 GEMBICKI Piotr A.Wielkopolski Fiat 128 2

Klasa Grand Prix Polski

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
1 STAŃCO Maciej A.Kielecki Porsche 422
I wicemistrz
Polski
3 GŁADYSZ Adam A.Kielecki
GŁADYSZ RACING TEAM
Audi A4 334
II wicemistrz
Polski
8 WYWIAŁ Tomasz A.Częstochowski Audi 306
4 21 GŁADYSZ Marcin A.Kielecki
GŁADYSZ RACING TEAM
Audi A4 272
5 4 MYSZKIER Tadeusz A.Gdański BMW 260
6 28 HILDEBRAŃSKI Paweł A.Wielkopolski Alfa 155 232
7 11 MYSZKIER Tomasz A.Gdański BMW 226
8 22 MYSZKIER Wojciech A.Wielkopolski BMW 149
9 12 STARNAWSKI Michał A.Rzemieślnik BMW M3 106
10 9 BEDNAREK Piotr A.Kielecki BMW 96
11 10 BŁASZCZYŃSKI Mieczysław A.Łódzki Ford Sierra 89
12 15 LITWINOWICZ Piotr A.Wielkopolski Honda Integra 38
13 14 PTAK Maciej A.Rzemieślnik Honda Integra 37
14 19 SZWAGIERCZAK Zbigniew A.Wielkopolski Beettle 35
15 30 CZAJA Krzysztof A.Opolski FSO 34
16 25 NOWICKI Dariusz A.Wielkopolski Alfa Romeo 33
17 29 LECHNIAK Łukasz A.Opolski Suzuki 31
18 61 CZAPKA Karolina A.Wielkopolski Alfa 156 20
19 24 KAŹMIERCZAK Piotr A.Polski Alfa Romeo 17
  33 GOLEC Jakub A.Wielkopolski Alfa 156 NSK

Klasa H 3500

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
3 GŁADYSZ Adam A.Kielecki
GŁADYSZ RACING TEAM
Audi A4 81
I wicemistrz
Polski
8 WYWIAŁ Tomasz A.Częstochowski Audi 66
3 4 MYSZKIER Tadeusz A.Gdański BMW 55
4 11 MYSZKIER Tomasz A.Gdański BMW 35
5 9 BEDNAREK Piotr A.Kielecki BMW 21
6 12 STARNAWSKI Michał A.Rzemieślnik BMW M3 14
7 10 BŁASZCZYŃSKI Mieczysław A.Łódzki Ford Sierra 9
8 15 LITWINOWICZ Piotr A.Wielkopolski Honda Integra 4
9 14 PTAK Maciej A.Rzemieślnik Honda Integra 3

Klasa H 2000

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
21 GŁADYSZ Marcin A.Kielecki
GŁADYSZ RACING TEAM
Audi A4 40
I wicemistrz
Polski
28 HILDEBRAŃSKI Paweł A.Wielkopolski Alfa 155 31
3 22 MYSZKIER Wojciech A.Wielkopolski BMW 20
4 25 NOWICKI Dariusz A.Wielkopolski Alfa Romeo 5
5 30 CZAJA Krzysztof A.Opolski FSO 5
6 19 SZWAGIERCZAK Zbigniew A.Wielkopolski Beettle 5
7 24 KAŹMIERCZAK Piotr A.Polski Alfa Romeo 3
8 29 LECHNIAK Łukasz A.Opolski Suzuki 3
9 61 CZAPKA Karolina A.Wielkopolski Alfa 156 1
  33 GOLEC Jakub A.Wielkopolski Alfa 156 NSK

Wyniki szczegółowe znajdują się w następujących plikach (spakowanych programem ZIP)

Ostatnia modyfikacja: 5.10.2003 10:55
Wykonanie : Chrono Poznań