Polski Zwiazek Motorowy


Oficjalne wyniki
Indywidualnych Motocyklowych Mistrzostw Polski
i Pucharu PZM
w roku 2004




Klasa Superbike


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4 5 6
1 123 MYSZKOWSKI Teodor PL A.Wielkopolski 129 25 25 16 25 13 25
2 61 STACHOWIAK Piotr PL A.Wielkopolski 72 20 16 - 16 0 20
3 75 KAMINSKI Piotr PL A.Wielkopolski 50 16 20 4 NSK - 10
4 54 GRANDYS Mariusz PL GKM Baltyk
SUZUKI GRANDYS DUO RT
43 11 9 3 11 0 9
5 52 RETAT Xavier PL AMK Gliwice 37 - - 8 20 1 8
6 77 PERNACH Michal PL A.Wielkopolski 36 3 13 9 NSK 0 11
7 65 NEIJA Agris LT LOTWA 29 - - 13 - - 16
8 23 MAKYVKA Jiri CZ Czechy 25 - - 25 - - -
9 777 CAMLEK Berto SLO Slowenia 25 - - - - 25 -
10 70 BRZEZINSKI Tomasz PL GKM Baltyk
Baltyk Racing Team
24 - 11 - 13 - -
11 31 PRAGER Kamil CZ Czechy 23 - - 20 - 3 -
12 74 KOWALCZUK Dariusz PL A.Wielkopolski
PPG RACING TEAM
23 13 10 - - - -
13 53 SERAFIN Tomasz PL UNIA Poznan 23 9 8 0 WKB - 6
14 1 ZAISER Christian A Austria 20 - - - - 20 -
15 69 MICHALCZEWSKI Robert PL A.Wielkopolski 20 NSK 4 0 9 0 7
16 9 VESELY Pavel CZ Czechy 19 - - 11 - 8 -
17 63 JEDRZEJEWSKI Grzegorz PL A.Wielkopolski 19 7 7 0 NSK 0 5
18 27 POELZLEITNER Herbert A Austria 16 - - - - 16 -
19 100 KASPEREK Mariusz PL A.Wielkopolski 16 10 6 NSK NSK - -
20 96 KLAUZE Marcin PL A.Wielkopolski 16 8 - - 8 - -
21 66 MALLEK Tomasz PL A.Wielkopolski 13 - - - - - 13
22 98 GONET Maciej PL A.Wielkopolski 12 6 NSK 0 6 0 -
23 199 WAGOWITSCH Kurt A Austria 11 - - - - 11 -
24 71 SIWOCHA Grzegorz PL A.Wielkopolski 11 NSK - 1 10 0 NSK
25 5 HOLZ Stefan D Niemcy 10 - - 10 - 0 -
26 76 SCHLAINDLHUBER Helmut A Austria 10 - - - - 10 -
27 6 BOROWCZAK Reynard C Czechy 10 - - 6 - 4 -
28 99 JARKIEWICZ Maciej PL GKM Baltyk 10 5 5 0 NSK 0 -
29 152 HECHFELLNER Jurgen D Niemcy 9 - - - - 9 -
30 111 SVOBODA Karel CZ Czechy 9 - - 7 - 2 -
31 62 KRZEMINSKI Piotr PL A.Wielkopolski
SUZUKI GRANDYS DUO RT
7 - NSK - 7 - -
32 11 CIHAK Milos CZ Czechy 7 - - - - 7 -
33 300 PASTEINER Reinhard A Austria 6 - - - - 6 -
34 13 TRCKA Jiri CZ Czechy 5 - - 5 - - -
35 169 CAPPRLLARI Stefano I Wlochy 5 - - - - 5 -
36 60 WRÓBEL Rafal PL A.Wielkopolski 4 4 - - - - -
37 67 ONISTRAT Andrij UK Ukraina 4 - - - - - 4
38 88 SERAFIN Maciej PL A.Wielkopolski 3 NSK 3 - NSK NSK -
39 74 HOLAN Kamil CZ Czechy 2 - - 2 - - -
40 89 WOEROS Sandor H Wegry 0 - - - - 0 -
41 175 VONDROUS Martin CZ Czechy 0 - - - - 0 -
42 76 KUZNECOV Andrejs LV Litwa 0 - - 0 - - -
43 75 SCHNEIDER Karl A Austria 0 - - - - 0 -
44 61 BROZ Jozef CZ Czechy 0 - - 0 - - -
45 44 TESSARI Simone I Wlochy 0 - - - - 0 -
46 72 FRANCESCOTTI Andrea I Wlochy 0 - - - - 0 -
47 623 KOSTOMAJ Mitja SLO Slowenia 0 - - - - 0 -
48 56 FUMAGALLI Brunetto I Wlochy 0 - - - - 0 -
49 49 PISTOTNIK Armin A Austria 0 - - - - 0 -
50 7 PORTSCHY Harald A Austria 0 - - - - 0 -
51 81 GUERBAY Senul A Austria 0 - - - - 0 -
52 8 UHMA Piotr PL . 0 - - - - 0 -
53 17 CUMAN Vladimiro I Wlochy 0 - - - - 0 -
54 161 DROZD Josef CZ Czechy 0 - - - - 0 -
55 162 DOMBACHER Franz A Czechy 0 - - - - 0 -
56 188 HANDLER Alfred A Austria 0 - - - - 0 -
57 42 SCHIRINZI Salvatore I Wlochy 0 - - - - 0 -
58 39 DOCTOR HO I Wlochy 0 - - - - 0 -
59 72 KRAUS Boguslaw PL . 0 - - - NSK - -
60 10 BOCEK Roman CZ Czechy 0 - - NSK - - -
61 43 CERMAK Petr CZ Czechy 0 - - NSK - - -
62 85 SVOBODA Marek CZ Czechy 0 - - NSK - - -
63 95 BITNER Pavel CZ Czechy 0 - - NSK - - -
64 68 CEMPEL Bartosz PL A.Wielkopolski 0 - - - - - -


Klasa Stocksport


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4 5 6 7 8
1 49 PAWELEC Andrzej PL A.Wielkopolski 175 25 25 25 25 25 WKB 25 25
2 1 SZKOPEK Pawel PL A.Polski 129 20 20 13 20 20 WKB 16 20
3 3 BADZIAK Adam PL A.Polski 118 16 13 10 16 16 11 20 16
4 6 SIKORA Ireneusz PL AMK Gliwice 93 13 16 9 8 13 8 13 13
5 15 GRAUSSAM Slawomir PL GKM Baltyk 59 9 11 2 10 9 0 9 9
6 7 WICZYNSKI Bartlomiej PL A.Wielkopolski
SUZUKI GRANDYS DUO RT
58 11 NSK 4 11 10 0 11 11
7 9 BIERNACKI Marcin PL GKM Baltyk 38 7 7 NSK NSK 8 - 8 8
8 103 LUGER Alfred D Niemcy 36 - - 11 - - 25 - -
9 58 MISKOVSY Tomas CZ Czechy 36 - - 20 - - 16 - -
10 47 WOROPAJ Jacek PL A.Wielkopolski 36 NSK 6 0 9 7 0 7 7
11 5 DOBROWOLSKI Piotr PL A.Polski 33 NSK 9 NSK 13 11 - - -
12 13 KISPATAKI Viktor H Wegry 25 - - 16 - - 9 - -
13 195 PELIZZONI Fbrizio I Wlochy 20 - - - - - 20 - -
14 93 KEDZIOR Tomasz PL A.Polski 20 - - - - - 0 10 10
15 14 RETAT Xavier PL AMK Gliwice 20 10 10 - - - - - -
16 31 PRAGER Kamil CZ Czechy 18 - - 8 - - 10 - -
17 46 SZCZEREK Marcin PL A.Wielkopolski 16 8 8 - - - - - -
18 77 WEGH Janos H Wegry 13 - - - - - 13 - -
19 55 WIDA Tibor H Wegry 11 - - 6 - - 5 - -
20 85 SVOBODA Marek CZ Czechy 7 - - 7 - - - - -
21 147 COOPER Richard GB Anglia 7 - - - - - 7 - -
22 97 PAUKOWITSH Retwr A Austria 6 - - - - - 6 - -
23 86 KADERABEK Jiri CZ Czechy 5 - - 5 - - - - -
24 300 PASTEINER Reinhard A Austria 4 - - - - - 4 - -
25 6 BOROWCZAK Raymond CZ Czechy 4 - - 1 - - 3 - -
26 144 BICAN Vitezslav CZ Czechy 3 - - 3 - - 0 - -
27 89 WOEROS Sandor H Wegry 2 - - - - - 2 - -
28 79 BATTISTUTTA Alberto I Wlochy 1 - - - - - 1 - -
29 48 SCHALL Marco D Niemcy 0 - - 0 - - - - -
30 45 WARGA Gergely H Wegry 0 - - - - - 0 - -
31 100 DERUGNA Flawio I Wlochy 0 - - - - - 0 - -
32 149 HORNACEK Robert A Austria 0 - - - - - 0 - -
33 36 DURIGON Walter I Wlochy 0 - - - - - 0 - -
34 99 USANZA Diego I Wlochy 0 - - - - - 0 - -
35 82 HOLUBEC Tomas CZ Czechy 0 - - - - - 0 - -
36 71 LUGHOFER Gerhard A Austria 0 - - - - - 0 - -
37 175 VONDAROUS Martin CZ Czechy 0 - - NSK - - 0 - -
38 80 GUDEW Panaiot GB Anglia 0 - - - - - 0 - -
39 68 ANASTASIA Tommy I Wlochy 0 - - - - - 0 - -
40 177 SCHWARZ Pawel CZ Czechy 0 - - - - - 0 - -
41 16 SOMMER Helmut A Niemcy 0 - - - - - 0 - -
42 12 FENZEL Max A Austria 0 - - - - - 0 - -
43 10 BOCEK Roman CZ Czechy 0 - - NSK - - - - -
44 95 BITNER Pavel CZ Czechy 0 - - NSK - - - - -


Klasa Supersport 600


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4 5 6
1 76 PAWELEC Tomasz PL A.Wielkopolski 114 20 16 25 20 13 20
2 3 KALDOWSKI Marcin PL LKT Wyczól 86 16 NSK 20 25 NSK 25
3 46 SZKOPEK Pawel PL A.Polski 82 25 25 16 16 NSK NSK
4 74 KACZOR Piotr PL A.Wielkopolski 58 13 13 9 13 0 10
5 5 SZKOPEK Marek PL A.Wielkopolski 57 11 20 NSK NSK 10 16
6 19 CEMPEL Bartosz PL A.Wielkopolski 46 9 11 3 11 3 9
7 13 JERMAN Marko SLO Slowenia 25 - - - - 25 -
8 69 WIERZBICKI Mariusz PL A.Wielkopolski
SUZUKI GRANDYS DUO RT
25 7 NSK 0 10 - 8
9 2 FRITZSCHE Torsten D Niemcy 22 - - 11 - 11 -
10 7 KUBACKI Maciej PL UNIA Poznan 21 10 NSK - NSK - 11
11 38 GRAMMER Klaus A Austria 20 - - - - 20 -
12 77 PAWELEC Pawel PL A.Wielkopolski 19 - - 6 NSK NSK 13
13 14 WALASZEWSKI Michal PL GKM Baltyk 18 8 10 - - - -
14 61 OUDA Pavel CZ Czechy 17 - - 10 - 7 -
15 41 LUKASEDER Thomas A Austria 16 - - - - 16 -
16 23 HOWIL Krzysztof PL UNIA Poznan 16 - - - 9 - 7
17 4 HUDECEK Jindrich CZ Czechy 13 - - 13 - NSK -
18 111 SVOBODA Karel CZ Czechy 12 - - 8 - 4 -
19 99 WALJAN Loris HR Horwacja 9 - - - - 9 -
20 67 MAEHR Rene A Austria 8 - - - - 8 -
21 95 GLASER Jakub CZ Czechy 7 - - 7 - 0 -
22 15 PSZCZOLA Marcin PL A.Wielkopolski 6 6 - - - - -
23 94 LANTSCHNER Harald I Wlochy 6 - - - - 6 -
24 66 BROZ Jiri CZ Czechy 5 - - 5 - 0 -
25 87 JUCHASZ Tomas H Wegry 5 - - - - 5 -
26 32 HETTYCH Marek CZ Czechy 4 - - 4 - 0 -
27 89 DOMKE Klaus-Peter D Niemcy 2 - - 2 - 0 -
28 11 SZEKELY Zsolt H Wegry 2 - - - - 2 -
29 37 JEZEK Ondrej CZ Czechy 1 - - 1 - 0 -
30 17 SYRUTZENBERGER Mario A Austria 1 - - - - 1 -
31 55 VAVRECKA Lukas CZ Czechy 0 - - 0 - 0 -
32 81 KELLNER Roland A Austria 0 - - - - 0 -
33 98 SCHULZ Peter CZ Czechy 0 - - 0 - NSK -
34 22 HRSTKA Ivo CZ Czechy 0 - - 0 - - -
35 56 NODERER Hans D Niemcy 0 - - - - 0 -
36 40 HAHN Jens D Niemcy 0 - - 0 - 0 -
37 16 HAKEN Pavel CZ Czechy 0 - - 0 - - -
38 71 TOLNAI Istvan H Wegry 0 - - - - 0 -
39 30 HEJDUK Martin A Austria 0 - - - - 0 -
40 68 FEJTA Jiri CZ Czechy 0 - - NSK - 0 -
41 15 BEZNOSKA Miroslav CZ Czechy 0 - - - - 0 -
42 48 BLECHINGER Manfred A Austria 0 - - - - NSK -
43 42 MAYRHOFER Jozev A Austria 0 - - - - NSK -
44 22 KERBL Wolfgang A Austria 0 - - - - NSK -


Klasa PZM Sport


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4
1 11 MALLEK Tomasz PL A.Wielkopolski 61 20 16 25 -
2 22 DZIAWER Szymon PL A.Wielkopolski 54 - 13 16 25
3 17 PAWELEC Pawel PL A.Wielkopolski 50 25 25 - -
4 3 STACHURSKI Pawel PL KTM NOVI 49 11 11 11 16
5 16 UHMA Piotr PL A.Wielkopolski 40 - NSK 20 20
6 10 SZYMANSKI Krzysztof PL A.Wielkopolski 29 10 6 13 NSK
7 18 DZIAWER Marcin PL GKM Baltyk 26 16 10 NSK NSK
8 4 ALBINSKI Piotr PL KTM NOVI 23 - 0 10 13
9 24 NAPIERALA Rafal PL A.Wielkopolski 22 13 NSK 9 NSK
10 62 SCHLOTTERER Mariusz PL GKM Baltyk 20 - 20 - -
11 14 TRUBISZ Dariusz PL Polska 20 9 1 - 10
12 12 NIEDZIELA Piotr PL Polska 17 8 9 NSK -
13 25 KOWALEWSKI Adam PL Polska 16 - - 5 11
14 9 BUKS Karol PL A.Wielkopolski 16 4 NSK 4 8
15 48 DZIONEK Andrzej PL A.Wielkopolski 16 7 3 6 -
16 1 LADA Robert PL GKM Baltyk 13 6 0 - 7
17 74 GASIOREK Pawel PL KKCiM SMOK 9 NSK - - 9
18 27 MICHALCZEWSKI Pawel PL Polska 8 NSK 8 - -
19 34 MADSEN Knut Erik DK Dania 8 - - 8 -
20 20 GÓRSKI Zdzislaw PL Polska 8 - 0 2 6
21 36 BRAUNERT Robert D Niemcy 7 NSK 7 - -
22 92 PAWELCZAK Wojciech PL Polska 7 - - 7 -
23 44 PODCZASZY Norbert PL Polska 5 5 - - -
24 84 KRAUS Boguslaw PL Polska 5 - 5 - -
25 19 PALUCH Krystian PL Polska 5 - - - 5
26 21 KISLY Miroslaw PL A.Wielkopolski 5 2 0 3 -
27 8 ADAMCZEWSKI Marcin PL A.Wielkopolski 5 3 2 - -
28 13 MATUSZKOWIAK Michal PL A.Wielkopolski 4 - 0 - 4
29 41 KNAPPE Grunnar D Niemcy 4 NSK 4 - -
30 5 PANKOWSKI Arkadiusz PL A.Wielkopolski 1 1 NSK - -
31 7 MIELCAREK Michal PL A.Wielkopolski 0 - 0 - -
32 7 KOWALSKI Robert PL Polska 0 - - - -
33 15 GUMULAK Krzysztof PL Polska 0 - - - -



Klasa PZM Amator


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4
1 58 MIKOLAJCZYK Dariusz PL A.Wielkopolski 61 20 16 25 NSK
2 64 GRYC Tomasz PL A.Wielkopolski 49 13 20 16 NSK
3 72 CZOCHRALSKI Michal PL Polska 46 - 13 13 20
4 136 ANDRZEJEWSKI Filip PL Polska 36 - - 20 16
5 97 PUCHACZEWSKI Rafal PL Polska 34 - - 9 25
6 62 SCHLOTTERER Mariusz PL GKM Baltyk 25 25 - - -
7 85 BELZA Michal PL Polska 25 - 25 - -
8 57 KWASNIEWSKI Henryk PL Polska 25 9 7 NSK 9
9 61 KROPIWNICKI Adam PL Polska 22 11 11 - -
10 78 KOLODZIEJCZYK Andrzej PL Polska 17 - 6 11 NSK
11 81 BIELECKI Mariusz PL Polska 17 8 2 0 7
12 96 KOWALSKI Robert PL Polska 16 16 - - -
13 52 SMAGOWICZ Andrzej PL Polska 16 6 - - 10
14 74 GALCZYNSKI Dawid PL Polska 16 - 8 8 -
15 99 SKROK Marek PL Polska 15 WKB 10 5 NSK
16 70 SIKORA Michal PL KTM NOVI 14 - 9 - 5
17 126 KUZNIAK Lukasz PL Polska 13 - - - 13
18 95 GÓRKA Piotr PL Polska 12 - - 1 11
19 79 OGÓREK Krzysztof PL Polska 12 - - 4 8
20 75 GUMULAK Krzysztof PL Polska 12 7 5 - -
21 66 FOLTYN Jacek PL Polska 10 10 - - -
22 93 BERCZAK Tomasz PL Polska 10 - - 10 -
23 91 KOSTERA Daniel PL Polska 7 - - 7 -
24 84 WAWRZYNIAK Wojciech PL Polska 6 - - 6 -
25 130 SKÓRZAWSKI Jaroslaw PL Polska 6 - - - 6
26 56 RYLKO Pawel PL Polska 6 3 3 - -
27 63 JANUSZKO Radoslaw PL Polska 5 5 - - -
28 55 KORZONEK Jerzy PL Polska 4 4 NSK - -
29 87 KUSYK Pawel PL Polska 4 - 4 - -
30 108 URBUS Wojciech PL Polska 4 - - - 4
31 105 WILKIEL Dariusz PL Polska 3 - - 0 3
32 102 ROZEK Marcin PL Polska 3 - - 3 -
33 59 WAWOZNIAK Marek PL GKM Baltyk 2 2 0 0 -
34 106 BARYLKA Robert PL GKM Baltyk 2 - - 2 NSK
35 129 BANASZAK Tomasz PL Polska 2 - - - 2
36 68 PRAWUCKI Andrzej PL Polska 1 - 0 0 1
37 65 KUBIAK Konrad PL Polska 1 1 - - -
38 54 CZYZEWSKI Wojciech PL Polska 1 - 1 - -
39 53 KLEJNOT Michal PL Polska 0 NSK 0 0 -
40 107 ZBUCKI Mariusz PL GKM Baltyk 0 - - 0 0
41 60 NOWAK Artur PL Polska 0 0 NSK NSK -
42 83 KOWALCZUK Tomasz PL Polska 0 - 0 0 -
43 89 MATUSZEWSKI Pawel PL Polska 0 - - 0 0
44 104 MALKIEWICZ Dariusz PL Polska 0 - - 0 -
45 77 ZIELINSKI Daroslaw PL GKM Baltyk 0 NSK - - 0
46 69 POPKO Krzysztof PL Polska 0 - 0 - 0
47 124 DRGAS Marek PL Polska 0 - - 0 0
48 76 WYSOWSKI Adrian PL Polska 0 - 0 0 0
49 109 GÓRKA Pawel PL Polska 0 - - - 0
50 128 PRUS Andrzej PL Polska 0 - - - 0
51 132 ZACHA Waldemar PL Polska 0 - - - 0
52 120 NOWAK Adam PL A.Szczecinski 0 - - - 0
53 100 SKALMIERSKI Radoslaw PL Polska 0 - NSK 0 -
54 133 BIRLET Krzysztof PL Polska 0 - - - 0
55 110 GOZDZIEWSKI Bartosz PL Polska 0 - - - 0
56 88 DYRLAGA Przemyslaw PL Polska 0 - NSK 0 -
57 90 MIGACZ Mariusz PL Polska 0 - - NSK 0
58 111 CICHON Wojciech PL Polska 0 - - - 0
59 51 PUKMIEL Tomasz PL Polska 0 - - - 0
60 67 CYWINSKI Pawel PL Polska 0 NSK - - -
61 125 SZWARC Marek PL Polska 0 - - NSK -
62 71 JACKOWIAK Blazej PL Polska 0 - - - -
63 73 MIERZWINSKI Marcin PL Polska 0 - NSK - -
64 80 KOWALIK Konrad PL Polska 0 - NSK - -
65 82 DYLON Hubert PL Polska 0 - - - -
66 94 MIESZALA Robert PL Polska 0 - - NSK -
67 98 SOPOLINSKI Piotr PL Polska 0 - - NSK -
68 103 GOZDALSKI Jaroslaw PL Polska 0 - - NSK -
69 123 BOGUSLAWSKI Piotr PL Polska 0 - - NSK -
70 86 MICHALCZYSZYN Jacek PL Polska 0 - - NSK -
71 92 PAWELCZAK Wojciech PL Polska 0 - - - -
72 122 PAZDERSKI Przemyslaw PL Polska 0 - - - NSK
73 127 MAJEWSKI Grzegorz PL Polska 0 - - - NSK
74 101 WINCZEWSKI Marek PL Polska 0 - - - -


Klasa PZM do 400 ccm


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4
1 28 MADSEN Knud-Erik DK Dania 95 25 25 25 20
2 29 CHRISTENSEN Claus DK Dania 68 16 20 16 16
3 2 CZAJA Marcin PL GKM Baltyk 36 20 16 NSK -
4 3 KUBIAK Piotr PL Polska 26 - 13 13 -
5 85 BLACHA Anders DK Dania 25 - - - 25
6 26 JENSEN Karl Christian DK Dania 24 13 - 11 -
7 25 JENSEN Tom DK Dania 20 - - 20 -
8 38 JENSEN Jan DK Dania 13 - - - 13
9 1 WALASZEWSKI Michal PL GKM Baltyk 0 NSK - - -


Klasa Honda CBR-125


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4 5
1 56 ZWOLANOWSKI Bartosz PL LKT Wyczól
BEST BIKE
91 25 20 20 13 13
2 66 SWIECZKOWSKI Pawel PL Polska
GROBLEWSKI
79 13 13 13 20 20
3 51 JAWORSKA Monika PL Polska
MOTO FUN
73 16 25 NSK 16 16
4 65 STOKLOSA Mateusz PL Polska
GMS
69 7 4 8 25 25
5 55 MOCKO Mateusz PL Polska
SIKORA
65 11 16 16 11 11
6 77 MARSZALEK Lukasz PL A.Wielkopolski
BOLDOR
62 20 NSK 25 8 9
7 88 BIELICKI Daniel PL Polska
BUDZYNSKI
34 - 9 11 10 4
8 53 KAJDER Jakub PL Polska
KM MOTO
30 10 11 NSK 9 -
9 52 CICHECKI Przemyslaw PL Polska
PROFI
29 8 6 9 6 -
10 57 WALEWSKI Wojciech PL Polska
PROFI
22 - 7 10 - 5
11 99 FICNER Mateusz PL Polska
MOTO FUN
16 5 10 NSK NSK 1
12 58 LISOWSKI Sebastian PL Polska
RPM
16 - 5 6 3 2
13 89 SWIERCZYNSKI Wojciech PL Polska 15 - - - 7 8
14 59 KOPRAS Dymitr PL Polska
MOTO REX
13 - 8 5 - -
15 60 SEKULA Lukasz PL Polska
MOTO PLANET
12 6 2 4 NSK NSK
16 74 KUPINSKI Antoni PL Polska 10 - - - NSK 10
17 76 ZIELINSKI Daroslaw PL GKM Baltyk
POMIRSKI
10 - 3 7 - -
18 73 BRYLA Pawel PL Polska 10 - - - 4 6
19 54 BANAS Sebastian PL Polska 9 9 - - - -
20 62 GANOBIS Michal PL Polska 7 - - - - 7
21 111 NYC Jacek PL GKM Baltyk 5 - - - 5 0
22 63 JANKOWSKI Dominik PL Polska 3 - - - - 3
23 61 PIOTROWSKI Pawel PL Polska 2 - - - 2 0
24 64 KRZAK Grzegorz PL Polska 0 - - - - 0


Klasa Suzuki GS-500


  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4
1 101 KOSOWSKI Marcin PL KM Cross 95 25 25 25 20
2 106 DUDEK Grzegorz PL Polska 77 16 20 16 25
3 107 CHMIELEWSKI Andrzej PL A.Piastowski 56 20 0 20 16
4 108 SZWAJNOCH Sebastian PL KTM NOVI 48 9 13 13 13
5 111 DZIAWER Szymon PL A.Wielkopolski 39 13 8 9 9
6 121 CIELUCH Jaroslaw PL TMSM Sparta 29 7 7 8 7
7 123 DZIAWER Marcin PL GKM Baltyk 28 11 9 5 3
8 114 ZWIERZYNSKI Karol PL Polska 27 - 16 11 -
9 133 MIELOCH Jerzy Jr. PL A.Wielkopolski 24 - 10 3 11
10 122 GLOGOWSKI Tomasz PL GKM Baltyk 23 6 NSK 7 10
11 127 OPARA Szymon PL Polska 19 8 11 NSK NSK
12 109 STABROWSKI Lukasz PL Polska 19 4 - 10 5
13 199 DABROWSKI Grzegorz PL Polska 18 5 3 4 6
14 104 CZAJA Marcin PL GKM Baltyk 15 10 5 0 -
15 110 CZECH Janusz PL GKM Baltyk 14 0 4 2 8
16 113 RAZNY Daniel PL GKM Baltyk 13 1 6 6 NSK
17 134 PROKOPIUK Radoslaw PL GKM Baltyk 10 3 2 1 4
18 102 WARSZCZYNSKI Szymon PL A.Wielkopolski 2 0 NSK 0 2
19 103 PINCZYNSKI Hubert PL Polska 2 2 - - -
20 105 BIELENDA Dagmara PL GKM Baltyk 2 0 1 0 1
21 115 DLUGOKECKI Marcin PL Polska 0 - 0 - -
22 120 GÓRSKI Arkadiusz PL GKM Baltyk 0 0 0 0 -
23 117 PALKANSKI Jacek PL Polska 0 0 - 0 -


Wyniki poszczególnych rund (spakowane programem ZIP) znajdują się tutaj:
klasa Superbike
klasa Stocksport
klasa Supersport 600
Puchar Hondy
Puchar Suzuki
Puchar PZM (klasy Sport, Amator i 400 ccm)

Ostatnia modyfikacja: 07.05.2005 roku 18:20
Wykonanie: Chrono Poznan