Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2003



Klasa 125 ccm


Zbiorcze wyniki sezonu

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
1 54 CZAJA Marcin PL GKM Bałtyk Honda 90
2 63 NARLOCH Mieczysław PL KM Szczecin Honda 72
3 52 HOWIL Krzysztof PL Motolklub UNIA P-ń Honda 41
4 11 PODLIPNY Oldrich CZ Czechy Honda 35
5 177 JANAKOVA Marketa CZ Czechy Honda 26
6 185 EITZINGER Philipp A Austria Honda 25
7 274 NEDOG Luka SLO Słowenia Honda 25
8 126 PRUDNIK Jan CZ Czechy Honda 24
9 111 GENANI Gabriele I Włochy Gnani GP 20
10 165 BREZINA Michel CZ Czechy FGR 20
11 184 HOLOUBEK Martin CZ Czechy Honda 20
12 129 ERTL Patrik CZ Czechy Honda 16
13 144 ABRAHAM Karel CZ Czechy Honda 16
14 58 WRÓBEL Rafał PL A.Wielkopolski
HEXA RACING TEAM
Honda 13
15 59 SADŁOWSKI Diana PL GKM Bałtyk Honda 11
16 158 PAVKOVIC Mario SK Słowacja Honda 11
17 116 BRANDSTETTER Wolfgang A Austria Honda 10
18 114 JEZEK Ondrej CZ Czechy Honda 10
19 117 MIKULEC Martin CZ Czechy Honda 7
20 146 MAYER Jiri CZ Czechy Honda 6
21 118 SVOBODA Petr CZ Czechy Honda 6
22 125 VECKO Michal CZ Czechy Honda 5
23 139 MERHAUT Jiri CZ Czechy Honda 5
24 120 SOMMER Helmut A Austria Honda 4
25 123 GIORGINI Filippo I Włochy Aprillia 4
26 166 MAYER Petr SK Słowacja Honda 3
27 174 NEDOG Luka SK Słowacja Honda 3
28 138 FRENCL David CZ Austria Honda 2
29 132 ROTTER Jochen A Austria Honda 1
30 115 KOVACS Nikolett H Węgry Honda 0
31 187 JUHASZ Tomas H Węgry Honda 0
32 154 PENTEK Laszlo A Austria Honda 0
33 194 CSORGO Martin A Austria Honda 0
34 110 LIEDL Johann A Austria Aprillia 0
35 152 KACZOR Piotr PL A.Wielkopolski Honda 0


Klasa Supersport 400


Zbiorcze wyniki sezonu

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
1 9 CEMPEL Bartosz PL A.Wielkopolski Kawasaki 125
2 8 BUKAŁA Sławomir PL A.Wielkopolski Kawasaki 105
3 5 SAPIŃSKI Damian PL AMK Gliwice Honda 61
4 15 PARZYCH Jarosław PL GKM Bałtyk Honda 56
5 28 MADSEN Knud Erik DK Dania Kawasaki 32
6 12 JANKOWSKI Sławomir PL A.Bydgoski Kawasaki 20
7 7 SUCHOMSKI Krystian PL GKM Bałtyk Kawasaki 13
8 47 WIERZCHOWSKI Łukasz PL GKM Bałtyk Aprilia 11
9 26 JENSEN Christian DK Dania Kawasaki 0
10 18 RASMUSSEN Rasmus D Niemcy Kawasaki 0


Klasa Supersport 600


Zbiorcze wyniki sezonu

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
1 PAWELEC Andrzej PL A.Wielkopolski Yamaha 111
I wicemistrz
Polski
76 PAWELEC Tomasz PL A.Wielkopolski Yamaha 97
II wicemistrz
Polski
3 KAŁDOWSKI Marcin PL Wyczół Suzuki 75
4 4 DUBELSKI Alek PL A.Polski Kawasaki 63
5 46 SZKOPEK Marek PL A.Wielkopolski Yamaha 58
6 6 KACZOR Piotr PL A.Wielkopolski Yamaha 58
7 201 FRITZSCHE Torsten CZ Czechy Suzuki 40
8 25 KUBACKI Maciej PL Motolklub UNIA P-ń Yamaha 38
9 69 WIERZBICKI Mariusz PL A.Wielkopolski Yamaha 32
10 7 NOWIŃSKI Jacek PL GKM Bałtyk Suzuki 26
11 204 HUDECEK Jindrich CZ Czechy Ducati 25
12 261 OUDA Pavel CZ Czechy Honda 23
13 8 NYC Jacek PL GKM Bałtyk
GRANDYS DUO CASTROL RT
Suzuki 23
14 22 TROSZCZYŃSKI Krzysztof PL GKM Bałtyk Suzuki 19
15 233 GROSSAUER Alfred A Austria Honda 16
16 268 FEJTA Jiri CZ Czechy Kawasaki 16
17 241 LUKASEDER Thomas A Austria Yamaha 13
18 266 BROZ Jiri CZ Czechy Kawasaki 12
19 203 DI VORA Andrea I Austria Kawasaki 11
20 5 SADŁOWSKI Lech PL GKM Bałtyk Yamaha 10
21 27 SOBCZYK Paweł PL A.Ziemi Płockiej Yamaha 8
22 74 WAŁASZEWSKI Michał PL GKM Bałtyk Yamaha 7
23 286 KADERABEK Jiri CZ Czechy Yamaha 7
24 43 BRANDT Andreas D Niemcy Honda 6
25 232 HETTYCH Marek CZ Czechy Yamaha 5
26 288 TOLMACSI Georgo H Węgry Suzuki 4
27 206 BICAN Vitezslav CZ Czechy Suzuki 4
28 289 DOMKE Klaus-Peter CZ Czechy Yamaha 2
29 225 SZEKELY Zsolt H Węgry Honda 2
30 257 CONTI Paolo I Włochy Kawasaki 1
31 244 URBANEK Milos CZ Czechy Suzuki 1
32 216 JERMAN Marko SK Słowacja Kawasaki 0
33 256 JEZEK Jan CZ Czechy Yamaha 0
34 281 KELLNER Roland A Austria Yamaha 0
35 273 KRIEBEL Frnk D Niemcy Honda 0
36 255 VIDA Tibor H Węgry Honda 0
37 218 TURKS Janis LT Litwa Suzuki 0
38 295 GLASER Jakub CZ Czechy Yamaha 0
39 236 MARINICA Igor SK Słowacja Honda 0
40 209 LIPPITZ Hermann A Austria Honda 0
41 284 PALINA Tomas CZ Czechy Honda 0
42 245 VARGA Gergely H Węgry Yamaha 0
43 298 SCHULZ Petr CZ Czechy Honda 0
44 211 SVOBODA Karel CZ Czechy Ducati 0
45 214 HERCIK Milan CZ Czechy Honda 0
46 220 BABJAR Zdenek CZ Czechy Yamaha 0
47 272 FRANCESCOTTI Andrea I Włochy Honda 0
48 248 RESCHREITER Josef A Austria Suzuki 0
49 217 SCHMUDERMAYER Markus A Austria Yamaha 0
50 291 ARNOLD Jiri CZ Czechy Honda 0
51 24 PSZCZOŁA Marcin PL A.Wielkopolski Honda 0


Klasa Stocksport


Zbiorcze wyniki sezonu

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
1 SZKOPEK Paweł PL A.Polski Suzuki 133
I wicemistrz
Polski
123 MYSZKOWSKI Teodor PL A.Wielkopolski Yamaha 105
II wicemistrz
Polski
2 BADZIAK Adam PL A.Polski Suzuki 101
4 3 KĘDZIOR Tomasz PL A.Polski Suzuki 99
5 4 DOBROWOLSKI Piotr PL A.Polski Yamaha 87
6 5 SIKORA Ireneusz PL AMK Gliwice Honda 77
7 7 WICZYŃSKI Bartłomiej PL A.Wielkopolski Honda 58
8 8 STACHOWIAK Piotr PL A.Wielkopolski Honda 56
9 12 BIERNACKI Marcin PL GKM Bałtyk Suzuki 41
10 285 SVOBODA Marek CZ Czechy Yamaha 36
11 296 SMRZ Matej CZ Czechy Honda 33
12 29 KAMIŃSKI Piotr PL A.Wielkopolski Suzuki 30
13 212 VALLISARI Gienlugi I Włochy Yamaha 25
14 33 RETAT Xavier PL AMK Gliwice Honda 23
15 258 MIKSOVSKY Tomas CZ Czechy   20
16 78 ROSOL Robert PL TKM Toruń Suzuki 20
17 46 MICHALCZEWSKI Robert PL RTM Radom Yamaha 19
18 211 LUGER Alfred CZ Czechy Suzuki 13
19 221 NEIJA Agriss LT Litwa   13
20 222 PAZDERA Petr CZ Czechy Suzuki 10
21 13 PIÓRKOWSKI Tomasz PL A.Polski Yamaha 10
22 206 BOROWCZAK Raymond CZ Czechy Suzuki 9
23 44 KARKOSIK Mariusz PL A.Toruński Yamaha 7
24 237 VEGHINI Daniele I Włochy Suzuki 7
25 232 BITTER Sandor H Węgry Suzuki 6
26 14 BIENERT Przemysław PL A.Wielkopolski
HEXA RT
Suzuki 6
27 10 JARKIEWICZ Maciej PL GKM Bałtyk Suzuki 6
28 220 FALESKINI Sergiej SK Słowacja Suzuki 5
29 213 KISPATAKI Viktor H Węgry Suzuki 4
30 233 FOJTU Tomas CZ Czechy Yamaha 3
31 48 PODLASIŃSKI Maciej PL A.Wielkopolski Yamaha 3
32 31 KRZEMIŃSKI Piotr PL A.Wielkopolski Yamaha 3
33 223 POLZLEITNER Herbert A Austria Suzuki 3
34 11 PROT Marcin PL GKM Bałtyk
GRANDYS DUO CASTROL RT
Suzuki 2
35 255 MARCOLONGO Roberto I Włochy Suzuki 2
36 272 BARLUZZI Alessandro I Włochy Suzuki 1
37 289 VOROS Sandor H Węgry Suzuki 0
38 242 THALHAMMER Heinz A Austria Suzuki 0
39 269 DROZDAK Jiri CZ Czechy Suzuki 0
40 247 ROSIVVAL Agoston H Węgry Suzuki 0
41 231 RICHTER Michael A Austria Suzuki 0
42 205 WEGSCHEIDER Petr A Austria Suzuki 0
43 243 CERMAK Petr CZ Czechy Yamaha 0
44 236 DURIGON Valter I Włochy Suzuki 0
45 209 LIVK Marjan SLO Słowenia Susuki 0
46 262 EIGL Vaclaw CZ Czechy Suzuki 0
47 293 DUCHON Ivo CZ Czechy Suzuki 0
48 299 JAROS Peter SK Litwa Suzuki 0


Klasa Superbike


Zbiorcze wyniki sezonu

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
MISTRZ
POLSKI
54 GRANDYS Mariusz PL GKM Bałtyk
GRANDYS DUO CASTROL RT
Suzuki 92
I wicemistrz
Polski
51 GRAUSAM Sławomir PL GKM Bałtyk
GRANDYS DUO CASTROL RT
Kawasaki 64
II wicemistrz
Polski
74 SERAFIN Tomasz PL Motoklub UNIA P-ń Honda 57
4 323 MARKYVKA Jiri CZ Czechy   50
5 66 WIERZBICKI Wojciech PL A.Wielkopolski Yamaha 49
6 339 VESELY Pavel CZ Czechy   30
7 88 SERAFIN Maciej PL A.Wielkopolski Yamaha 29
8 72 BRANDT Andreas D Niemcy   25
9 77 PERNACH Michał PL A.Wielkopolski Yamaha 25
10 301 TRACKA Jiri CZ Czechy   23
11 56 JARKIEWICZ Maciej PL GKM Bałtyk
GRANDYS DUO CASTROL RT
Kawasaki 23
12 399 DROZDAK Jiri CZ Czechy   22
13 313 POLZLEITER Herbert A Austria   20
14 318 MOSER Christian A Austria   16
15 377 CAMLEK Barto SLO Słowenia   13
16 57 NYC Jacek PL GKM Bałtyk
GRANDYS DUO CASTROL RT
Suzuki 11
17 393 WOGOWITSCH Kurt A Austria   11
18 306 BOROWCZYK Raymond CZ Czechy   11
19 390 RICHTER Dirk CZ Czechy   8
20 396 BLUMEL Matthias A Austria   8
21 325 HAVRDA Jaroslav CZ Czechy   7
22 376 SCHLAEIDLUHUBER Helmut A Austria   6
23 333 BIGLER Martin CZ Czechy   5
24 375 SCHNEIDER Karl A Austria   4
25 321 PRANGL Erich A Austria   3
26 312 VICHERA Ludek CZ Czechy   2
27 338 WORGRANDL Chrisyin A Austria   0
28 319 HOLZ Stegan CZ Czechy   0
29 310 RECHBERGER Toni A Austria   0
30 307 SCHWARC Pavel CZ Czechy   0
31 326 SUCHANEK Jaroslav CZ Czechy   0
32 314 MACH Milan CZ Czechy   0
33 336 BURDA Jiri CZ Czechy   0
34 398 DONAT Antonin CZ Czechy   0
35 357 BRABEC Zdenek CZ Czechy   0
36 330 EPPINGER Kurt A Austria   0
37 99 CEMPEL Bartosz PL A.Wielkopolski Kawasaki 0
38 69 PODLASIŃSKI Maciej PL A.Wielkopolski Yamaha 0


Puchar Polskiego Zwiazku Motorowego



Klasa Sport


Zbiorcze wyniki sezonu

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
1 21 SCHMIDT Rene D x Yamaha 72
2 46 SZCZEREK Marcin PL A.Wielkopolski Yamaha 65
3 17 PERNACH Michał PL A.Wielkopolski Yamaha 50
4 74 GĄSIOREK Paweł PL KKCiM SMOK Honda 38
5 36 BRAUNERT Robert D x Yamaha 34
6 9 TRUBISZ Dariusz PL x Yamaha 31
7 3 KRZAK Sławomir PL x Kawasaki 27
8 11 MAŁŁEK Tomasz PL A.Wielkopolski Yamaha 25
9 18 KRAUS Bogusław PL A.Wielkopolski Honda 25
10 1 BUKS Karol PL A.Wielkopolski Yamaha 24
11 32 KOSLER Harald D x Yamaha 22
12 8 MAŁKIEWICZ Dariusz PL TKM Toruń Yamaha 20
13 64 KLAUZE Marcin PL A.Wielkopolski Yamaha 16
14 2 BRYL Dariusz PL A.Wielkopolski Suzuki 13
15 16 SIWOCHA Grzegorz PL A.Wielkopolski Kawasaki 13
16 5 MEIER Swen D x Kawasaki 13
17 10 GONET Maciej PL A.Wielkopolski Ducati 13
18 25 KNAPPE Gunnar D x Honda 10
19 4 RYBKA Robert PL x Suzuki 7
20 47 JURCZYK Radosław PL MK Olsztyn Kawasaki 7
21 6 KROPIWNICKI Adam PL x Honda 5
22 22 BRONISŁAWSKI Michał PL x Honda 5
23 33 SUROWIEC Piotr PL x Suzuki 4
24 24 MUCH Andreas D x Yamaha 3
25 34 KOROLCZUK Mariusz PL x Yamaha 3
26 23 ENGELHARDT Mike D x Yamaha 2
27 12 PALUCH Krystian PL x Yamaha 1
28 13 MATUSZKOWIAK Michał PL A.Wielkopolski Yamaha 0
29 51 SADŁOWSKI Diana PL GKM Bałtyk Yamaha 0


Klasa Amator


Zbiorcze wyniki sezonu

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Sprzet Punkty
1 64 KLAUZE Marcin PL A.Wielkopolski Yamaha 75
2 56 KASPEREK Mariusz PL x Ducati 53
3 60 STACHURSKI Paweł PL x Suzuki 52
4 53 JĘDRZEJEWSKI Grzegorz PL A.Wielkopolski Ducati 40
5 61 WOROPAJ Jacek PL A.Wielkopolski Honda 37
6 63 DZIAWER Szymon PL A.Wielkopolski Yamaha 34
7 76 BEŁZA Michał PL GKM Bałtyk Honda 31
8 64 SZCZEREK Marcin PL x Honda 25
9 82 PAWEŁCZAK Wojciech PL x Suzuki 24
10 68 CZAJKOWSKI Leszek PL x Suzuki 20
11 65 ELIASZCZUK Przemysław PL x Suzuki 19
12 77 MICHALCZEWSKI Paweł PL x Honda 17
13 80 SCHLOTTERER Mariusz PL GKM Bałtyk Honda 17
14 59 ALBIŃSKI Piotr PL x Kawasaki 14
15 62 MATUSZEWSKI Paweł PL x Honda 13
16 55 SZRAMA Michał PL GKM Bałtyk Honda 10
17 67 MIKOŁAJCZYK Dariusz PL x Kawasaki 10
18 88 DZIAWER Marcin PL x Yamaha 10
19 58 DYKSA Krzysztof PL x Suzuki 10
20 74 ŁADA Robert PL GKM Bałtyk Kawasaki 8
21 54 WOJTYŁA Piotr PL x Honda 6
22 57 MICHALCZYSZYN Jacek PL x Suzuki 5
23 79 ZIELIŃSKI Darosław PL GKM Bałtyk Suzuki 5
24 69 GRYGAS Paweł PL x Honda 5
25 96 KOWALSKI Robert PL x Honda 4
26 83 FEDOROWICZ Grzegorz PL A.Szczecin Yamaha 3
27 75 WĄWOŹNIAK Marek PL GKM Bałtyk Honda 2
28 87 BOŻEK Mirosław PL x Suzuki 1
29 78 SZWARC Marek PL x Honda 0
30 81 BIELECKI Mariusz PL x Yamaha 0
31 73 NOWAK Adam PL A.Szczecin Honda 0
32 84 NOWICKI Andrzej PL A.Szczecin Honda 0
33 52 DZIWOSZ Leszek PL x Honda 0
34 66 MEJZA Łukasz PL x Kawasaki 0
35 70 BAGOWSKI Marek PL x Yamaha 0
36 72 SOPOLIŃSKI Piotr PL x Suzuki 0
37 85 GOZDALSKI Jarosław PL x Suzuki 0
38 71 BUDZIKIEWICZ Piotr PL GKM Bałtyk Honda 0

Ostatnia modyfikacja: 9.09.2003 12:24
Wykonanie : Chrono Poznań