Członkostwo

Członkowie są proszeni o aktualizowanie swoich danych osobowych oraz uiszczanie rocznych składek w wysokości:

  • 25 zł – studenci i doktoranci
  • 40 zł – pozostali członkowie

Składki prosimy wpłacać na konto:
Polskie Towarzystwo Kognitywistyczne
Fosa Staromiejska 1a, pok. 304,
87-100 Toruń
Bank Millenium
25-1160-2202-0000-0000-3848-1030

W tytule wpłaty proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz dopisek: „składka członkowska za rok…”

 

Zgodnie ze Statutem Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego, członkiem Towarzystwa może zostać każda osoba zajmująca się badaniami wchodzącymi w skład nauk kognitywnych, która złoży deklarację przystąpienia do Towarzystwa, zostanie zarekomendowana przez dwóch członków Towarzystwa i zostanie przyjęta przez Zarząd.

Osoby zainteresowane członkostwem w PTK prosimy więc o przesłanie wypełnionej i podpisanej deklaracji przystąpienia do Towarzystwa (pobierz [doc][odt][tex]) na adres:

Maciej Witek
Instytut Filozofii, Uniwersytet Szczeciński
ul. Krakowska 71-79
71-017 Szczecin

Rekomendacje mogą mieć postać listów elektronicznych wysłanych na adres e-mail: witek[at]whus.pl.

Lista członków PTK (opracowana na podstawie złożonych deklaracji oraz opłacanych składek)

  1. Baczewska Monika
  2. Baranowski Paweł Tadeusz
  3. Biłat Andrzej
  4. Bremer Józef
  5. Chuderski Adam
  6. Duch Wodzisław
  7. Dutkowska Anna
  8. Dziarnowska Wioletta
  9. Fiszer Dominika
  10. Florek Stefan Andrzej
  11. Gut Arkadiusz
  12. Guzy Anna Maria
  13. Hensel Witold
  14. Hetmański Marek
  15. Hohol Mateusz
  16. Jelonek Jacek
  17. Jęczeń Agnieszka
  18. Juszczyk Stanisław
  19. Kaczmarek Kamil
  20. Kapusta Andrzej
  21. Kardela Henryk
  22. Klawiter Andrzej
  23. Kołodziejczyk Sebastian
  24. Konderak Piotr Adam
  25. Kordos Mirosław
  26. Koszowy Marcin
  27. Kozielska Maria
  28. Kwiatkowska Wioletta
  29. Leszczyńska Beata
  30. Leszczyńska-Jasion Dorota
  31. Łakoma Ewa
  32. Łastowski Krzysztof
  33. Łupkowski Paweł Józef
  34. Michalik Tomasz
  35. Michałowski Bartosz
  36. Motyka Paweł
  37. Muszyński Zbysław
  38. Nalepa Grzegorz J.
  39. Neffe Ilona
  40. Nęcka Edward
  41. Nieznański Marek
  42. Ober Jan Kszysztof
  43. Ogiela Lidia
  44. Osmańska-Furmanek Wielisława
  45. Pacholik-Żuromska Anita
  46. Paśniczek Jacek
  47. Pietruszczak Andrzej
  48. Piłat Robert
  49. Plato Radosław
  50. Poczobut Robert
  51. Podpora Anna Maria
  52. Podpora Michał Adam
  53. Przybysz Piotr
  54. Schetz Adriana
  55. Siemieniecka Dorota
  56. Siemieniecki Bronisław
  57. Siemińska-Łosko Agnieszka
  58. Skibińska Małgorzata
  59. Styrkowiec Piotr
  60. Śniegowska Halina
  61. Szubka Tadeusz
  62. Trzebińska Joanna (d. Szwabe)
  63. Urbaniak Marcin
  64. Urbański Mariusz
  65. Walczyński Waldemar
  66. Watoła Anna
  67. Wawrzyniak Agata
  68. Wąsikowska Barbara
  69. Wenta Kazimierz
  70. Wieczorkowski Kazimierz
  71. Witek Maciej
  72. Wiśniewski Andrzej
  73. Włodarczyk Mateusz
  74. Wojciechowska-Brennek Małgorzata
  75. Wróbel Andrzej
  76. Wróblewski Zbigniew
  77. Wrzosek Małgorzata
  78. Żegleń Urszula
  79. Zielińska Jolanta
  80. Ziemińska Renata