Technologia informacyjna – podsumowanie wyników 2008/2009

Rozwiązywanie projektów dało efekt w postaci zbioru ocen. Kilka słów podsumowania zajęć z TI w roku akademickim 2008/2009.

Na zajęcia zapisanych było 182 osoby w trybie dziennym i 97 osób w trybie wieczorowym, z czego większość płci pięknej.

liczebnosc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W toku zajęć można było uzyskać od 0 (;-) do 25 pkt, choć już 20 wystarczało na ocenę bdb. Na obu trybach znalazły się osoby, które pokusiły się o zdobycie maksymalnej ilości punktów.

hist

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrząc na rozkład ocen można odnieść wrażenie, że nie było trudno zdobyć ocenę bardzo dobrą:

oceny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy zajęcia były łatwe – tutaj odpowiedź jest trudniejsza. Zdecydowanie najłatwiejsze były pierwsze zajęcia: z Impressa, Writera i z Gimpa. Calc poszedł najgorzej, szczególnie ostatni projekt, który podsumowywał umiejętności z całego arkusza.

projekty

 

 

 

 

 

Studenci dzienni pracowali trochę lepiej od początku zajęć więc ostatni projekt wiele osób „odpuściło”, wieczorowi zaś rzutem na taśmę zdobywali punkty na wymarzoną ocenę ;-).

Ogólne różnice w wyniku między trybami okazały się jednak nieistotne F(1) = 0,09, p = 0,76 a różnice w średnich wynikach pochodziły głównie z różnic między płciami (F(1) = 13,7; p <0,001):

przecietne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panie na obu trybach „trzymały” wysoki poziom, Panowie, szczególnie na dziennych wykazywali „swobodny” stosunek do zajęć (otrzymując wyniki właściwie z zakresu całej skali).

Zaliczenie TI 2007/2008 – trochę statystyki

Nie byłbym sobą jakbym nie sprawdził 😉 i nie policzył pewnych rzeczy.

Gratuluje wszystkim mam nadzieję bezbolesnego zaliczenia. Osoby z pierwszego terminu z ocenami ndst poprawiły ocenę w drugim terminie. Generalnie wyniki wyglądały następująco Czytaj dalej Zaliczenie TI 2007/2008 – trochę statystyki