Marketing Internetowy - Internetowe Rewolucje Google na UAM Poznań

Internetowe Rewolucje firmy Google już 7 listopada na UAM!

Zapraszamy studentów, doktorantów i absolwentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji warsztatów programu "Internetowe Rewolucje" firmy Google, które odbędą się już po raz trzeci na Wydziale Fizyki UAM. Poznań będzie jednym z trzech polskich miast, obok Warszawy i Katowic, w których odbędą się warsztaty. Celem programu “Internetowe Rewolucje” jest bezpośrednie wsparcie studentów i absolwentów w rozwoju kompetencji cyfrowych i poprawa ich sytuacji na rynku pracy. Google pragnie przybliżyć uczestnikom podstawowe zagadnienia związane z marketingiem internetowym, efektywnym wykorzystaniem Internetu, w szczególności w branży marketingu/sprzedaży online, zagadnienia bardzo pożyteczne dla każdego kto m.in. chce się na uczyć jak wykorzystać Internet do efektywnej komunikacji treści z wybranymi grupami odbiorców.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek 07.11.2016, w godz. 9.00-17:45, w Audytorium Maximum na Wydziale Fizyki UAM przy ul. Umultowska 85 w Poznaniu. (Zarejestruj się)

Przyjdź na warsztaty i odkryj nowe sposoby na wykorzystanie Internetu. Zobacz, jak skutecznie realizować swoje cele, dzięki przykładom zaprezentowanym przez Ekspertów Internetowych Rewolucji i specjalistów marketingu online.
Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zdobycia Certyfikatu od firmy Google i IAB Europe.

Goolge Polska, spot promocyjny (goo.gl/YIF0YL):

Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu marketingu internetowego zapraszamy na prowadzony przez dra Wojciecha Czarta (współorganizatora warsztatów, członka the GOMC Global Academic Panel, jury The Collegiate ECHO Marketing Challenge, Trenera programu Google “Internetowe Rewolucje”), kurs marketingu internetowego na kierunkach: Technologie Komputerowe (licencjackie) i Aplikacje Internetu Rzeczy (magisterskie). Studentów UAM  zapraszamy do udziału w zajęciach w j. angielskim dla wszystkich wydziałów UAM i studentów wymiany zagranicznej (semestr zimowy lub/i letni). W ramach zajęć studenci biorą udział w międzynarodowym konkursie: Google Online Marketing Challenge. Od 2009 r. nasi studenci 5-ciokrotnie znaleźli się w finale i 9-ciokrotnie w półfinale tego konkursu.

Organizatorzy Wydarzenia: Google Polska, Wydział Fizyki i Biuro Karier UAM.